Mieszkanie w budynku z 2003r.
Są 2 pokoje: salon otwarty na kuchnię, duży balkon, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój z szafą typu komandor.
Mieszkanie jest umeblowane.
W salonie jest kanapa, stół, komody.
W sypialni jest łoże małżeńskie, duża szafa.
W kuchni jest AGD.
Jest garaż.
Dodatkowe opłaty: czynsz administracyjny 800zł, liczniki, kaucja 3.800zł.
POLECAM