MAMY KLUCZE.
Mieszkanie możemy pokazywać również w weekend.
Ul. Nowolipki, jest ok. 150m dul ul. AL.J.P.II.
Blisko jest do METRA RATUSZ.
W MIESZKANIU NIE MA MEBLI.
RZUT WYŚLEMY NA ŻYCZENIE.
Budynek z cegły. Piętro I/III.
Budynek jest w głębi podwórka. Jest cicho.
Mieszkanie do generalnego remontu.
W pokoju jest deska.
Mieszkanie jest wysokie: 2.72mH.
Jest piwnica.
Czynsz administracyjny ok. 500zł.
Odrębna własność. Grunty uregulowane.
POLECAM!!!